Jaký bude váš projekt (dosebe)?

Takový, jaký budete potřebovat

Projektem myslíme vaši individuální cestu. Je jen na vás, co si vyberete nebo, co si vás chytí za srdce. Ale také nám můžete napsat a spolu sestavíme individuální plán na míru, který vám zaručí ty nejlepší výsledky. 


KOUČINK

Koučinkem se rozumí individuální sezení s jednotlivcem nebo skupinou, které je zaměřené na určitou problematickou oblast klienta. Kouč je v této roli určitým poradcem, kterým pomáhá klientovi najít řešení.  A témata mohou být opravdu různorodá. 

Koho můžete oslovit


YOGA

Lekce yogy probíhají buď u nás ve studiu nebo online. Ve výběru lekcí najdete specializace našich lektorek - hatha yoga,  yin yoga, power vinyasa yoga, power yoga, relax yoga (na zdravá záda), pranayama a techniky správné meditace. 

Kdo vás lekcí provede


KURZY

Spojili jsme své síly a vytvořili kombinované kurzy, které pozvednou tělo i mysl. Čeká vás tak nejenom vedená práce s tělem formou yoga technik, ale i koučink zamýšlený tak, abyste si jednotlivé procesy lépe uvědomovali a o svém těle i mysli se naučili přemýšlet zase trochu jinak. 

Aktuální kurzy


STUDIO

K dispozici máme studio pro individuální i skupinová sezení a lekce yogy nebo dalších pohybových cvičení. Pokud jste lektor a hledáte příležitostní prostor pro své aktivity, neváhejte se na nás obrátit. Studio je možné si od nás pronajmout. 

Pronájem nebo společná spolupráce


Rozvrh

Zaujal vás některý z projektů? U nás se pořád něco děje, tak to pojďte s námi zkusit. Jsme v Brně nebo online u vás doma.