mobilní masér

Jakub Jirásek

“Bez tmy není světla, bez smrti není život”

Specializace: sportovní & relaxační masáž

Příběh

K masážím mě přivedl sport, konkrétněji posilování s vlastní vahou, které vnímám jako nejpřirozenější pohyb těla. K vlastní potřebě jsem začal zjišťovat, jak důležitý je proces regenerace a navracení přirozené rovnováhy těla.

Masážím se věnuji 5 let a už od začátku mě oslovily silovější masáže s přesahem do čínské medicíny. Mou oblíbenou jsou fundované doteky, které cíleně míří přímo do ohniska problému. Jde zkrátka o zatvrdlá bolestivá místa na přechodu mezi svalem a šlachou, která se hůř prokrvují, nazýváme je myogelózy, trigger points, nebo spoušťové body. Díky přímému působení na spoušťové body se sval může opět regenerovat. Obnoví se v něm proudění lymfy a krve a odvádění odpadních látek jako je kyselina mléčná, máselná, oxid uhličitý, kreatin. Čím častěji masáž podstupujete, tím lépe se vaše svaly stanou odolnější proti namožení a bolest odchází mnohem rychleji než při prvních masáží.

Ke každému klientovi přistupuji individuálně. Využívám kombinace tlakové a olejové masáže k uvolnění blokád, stresu i svalové ztuhlosti. Osobně beru masáže nejen jako relaxaci, ale se záměrem zbavit ho bolesti a nastartovat proces regenerace. Zároveň tak rozproudit energii po celém těle, aby se klienti cítil lehčí, uvolněnější.. jako znovuzrození.

Současné projekty & kontakt


ZAMĚŘENÍ

Sportovní a relaxační masáž
Fundované doteky


JAZYKY

_


Máte zájem o individuální plán? Neváhejte se ozvat.