social media marketing & grafic designer

Jana Konečná

„Když chceš aby něco mělo duši, tak do toho musíš dát srdce a to se dělá rukama.“  - Alchymista

Specializace: social media marketing & grafic designer

Příběh

Umělecko-manažerský obor mě veze na roller coaster už od samého začátku. Od ukončení studia jsem vyměnila pohodlí domova za nejistotu dobrodružství při cestování. Potkala tak spoustu inspirativních lidí a projektů, kterých jsem mohla být součástí.

Tím nejvýstřednějším projektem bylo například studio MuckNBrass v Londýně, kde jsem poprvé dostala široký prostor pro realizaci k nastavování vizuální stránky i vytváření jednotlivé grafiky. Nejzajímavější byla práce v divadle jako light designer a tím nejosobnějším je pro mě projekt (dosebe).

Mně blízkou formou prezentace je konceptuální umění a nahlížení na ideu umění, jako na umění samotné. Ráda se vyjadřuji abstraktně, ať už slovy či obrázky. Psaní scénářů jsem nahradila psaním poems a copywriting. Při focení koketuji s analogem, maluji a někdy tetuji. Jeden z mých obrazů tvořený na zakázku můžeš najít i ve studiu, je ve zlatě a zenu. 

Inspirují mě lidi, kteří překračují hranice a komfortní zónu. O to víc mě baví být součástí na jejich cestě, sdílet s nimi jejich vášeň a zhmotňovat jejich představy a myšlenky směrem do světa.

 

Současné projekty & kontakt


ZAMĚŘENÍ

Multimediální tvorba


JAZYKY

angličtina


WEB


Máte zájem o individuální plán? Neváhejte se ozvat.