Yoga lektor 

Kateřina Janečková

„Člověk nemá kontrolu nad ničím, kromě svého žebříčku hodnot.“

Specializace: vinyasa yoga & hatha yoga

Příběh

Ráda se směji a okolní svět se snažím tvořit barevnější, radostnější a rozkvetlejší. Cest k takovému cíli vede spousta. Já sama teď jednu takovou cestu vytvářím díky mému studiu na Mendelově univerzitě v Brně. Rozhodla jsme se pro obor Zahradní a krajinářská architektura, neboť většina inspirace v mém životě přichází z přírody. Stejně jako rostlina, o kterou se staráme pravidelně a s láskou, tak i nám se nejlépe daří, když sobě a svému tělu poskytujeme pravidelnou a láskyplnou péči. Stejným způsobem to funguje při cvičení jógy.

K józe jsem se dostala poměrně brzy, a to ve svých třinácti letech. Tehdy pro mě byla jógová praxe spíše radost z pohybu a malé poděkování přírodě a mému tělu za to, co mi nabízí. Byla to pohádka malé zasněné holky, která postupem času dospívala a naznala že život není vždy tak jednoduchý, jak se zdá.

Následovala spousta velkých změn v mém životě. Hodně jsem hledala. Jak ve svém nitru, tak i na cestách po Evropě. Díky těmto zkušenostem jsem ve svém životě našla nové priority a také nový směr. Jedním z nich je cesta jógy, která může mít velmi hluboký a léčebný přesah.

Po návratu do ČR, jsem se rozhodla po této cestě pokračovat a předávat své zkušenosti ostatním. Proto jsem prošla instruktorským kurzem jógy, vzdělávala se pomocí knih a samotnou praxí.

Jóga je vhodná naprosto pro každého, za slunečného i deštivého počasí, v létě i na podzim a hlavně při jakékoliv náladě. I přesto, že jsem více či méně stále rozlítaná mezi spoustou činností. Cvičení jógy je pro mě chvíle, kdy se čas zpomalí a všechny starosti a myšlenky opouštějí moji hlavu. Najednou tak mám čas věnovat se sama sobě, svému tělu a podobně jako rostlina narovnat své unavené lístky a natáhnout se za sluncem.

Bude mi potěšením tento duševní i tělesný růst prožívat s Vámi.

Jsem vděčná, že mohu své zkušenosti předávat dál a tvořit nové pestré záhony krásných lidí.

Současné projekty & kontakt


ZAMĚŘENÍ

certifikace: 


JAZYKY

Angličtina


WEB


Máte zájem o individuální plán? Neváhejte se ozvat.