Kondiční trenér

Mgr. Kateřina Vašíčková

Přestože jsem sama zvolila sportovní dráhu, nemusíte se bát, že z vás udělám vzpěrače. Na osobním tréninku si stanovíme cíl, ke kterému vhodně zvolenými prostředky společně dojdeme.

Specializace: kondiční trenér

Příběh

Věnuji se CrossFitu a vzpírání. Oba sporty jsou krásné, ale skrývají mnoho úskalí. Je třeba dbát na techniku a kompenzační cvičení, aby se předešlo zraněním a problémům s pohybovým aparátem. A právě k tomu vedu své klienty. Působím jako osobní trenér a lektor skupinových lekcí, učím budoucí osobní trenéry, píšu články jako externí redaktor pro portál Ronnie a účastním se trenérských stáží a závodů v ČR i zahraničí. 

Obrátit se na mě můžete ohledně rozvoje kondičních schopností, přípravy na závody i nápravy špatných pohybových stereotypů.Vím, jak těžké je začít, proto ráda podám pomocnou ruku každému, kdo o ni bude mít zájem. 

Současné projekty & kontakt


ZAMĚŘENÍ

Mgr. titul – Učitelství TV a sport, směr Kondiční trenér | certifikace: Osvědčení Instruktor fitness, Mezinárodní konference Vzpírání a kondiční příprava v silových sportech, Doplňky stravy ve fitness | Trenérská stáž v Egyptě


JAZYKY

Angličtina


Máte zájem o individuální plán? Neváhejte se mi ozvat a společně něco vymyslíme.