Jsme silné osobnosti, ale zároveň jeden tým

Umíme pracovat společně i každý zvlášť. Pokud si to váš projekt bude žádat, tak své přednosti dokážeme spojit do synergie. Neustále se rozvíjíme, sledujeme trendy a aplikujeme je do našich metod. Vzájemně si jsme inspirací a máme společný motiv - projekt každého z vás. 

Mgr. Michaela Vejrostová

Kdo tě dokáže naštvat, ten tě ovládá. | Buddha

Vždycky jsem hledala propojení psychologie, jakožto nástroje k porozumění sobě samému i druhým navzájem. A zároveň pohybu, kde mně byla vždy nejbližší jóga. Vnímám v ní velký přesah do každodenního života. Mnohokrát mi pomohla najít směr, naučila trpělivosti i vytrvalosti. A zároveň mě stále učí pokoře a nelpění na věcech, které bychom si přáli. Okamžitě.

Tahle cesta začala před několika lety, kdy jsem objevila propojení psychologie s managementem při studiu na VŠ, což mi velmi pomohlo utřídit si plány a vize do budoucna a zároveň se zrodila první myšlenka na celý tento projekt a jeho realizaci, ke které byla ještě velmi dlouhá cesta.

V průběhu studia jsem absolvovala akreditovaný koučovací výcvik pro jednotlivce pod vedením Milana Bobka (FBE -For business excelance). Následoval certifikát pro učitele jógy a od té doby se věnuji již pátým rokem lektorování jógy pro skupinové lekce i individuálně.

Vím, že mnoho lidí potřebuje přístupy kombinovat a nestačí jen pravidelná jógová praxe, když máme mnoho otázek nebo jen mentální práce na sobě, ať už formou mindfulness, meditací, konzultací, apod. Potřebujeme opět zapojit i tělo, o které je třeba pečovat, aby bylo vitální a cítili jsme se dobře.

Až v roce 2020, kde nastal zásadní zlom, díky situacím, které jsem prožila, jsem se rozhodla naplno věnovat vytvoření studia, kde se snoubí přesně tyto oblasti služeb, které mi už dlouho dobu dávaly smysl. A začal se realizovat Projekt (dosebe). Kde vytváříme bezpečné prostředí s osobním přístupem pro klienty a pomáháme jim na jejich cestě posunout se z místa a jít více do sebe.

Tereza Provazníková


Yoga lektor

Monika Meliva


Qigong lektor & terapeut

Lucie Nadymáčková


yoga lektor

Jana Knechtová


Yoga & Tao Tantra lektor

Jakub Jirásek


Mobilní masér

Jana Konečná

social media marketing &
grafic designer

Mgr. Kateřina Vašíčková 


Kondiční trenér

Ing. Robert Ach-Hübner


Průvodce meditací

Mgr. Sára Kubecová


Yoga lektor & terapeut