Yoga lektor 

Sára Kubecová

Vnímám jógu jako ucelený systém, díky kterému, se propojuje krása těla a pohybu ve spojení s vnitřním světem a meditací.

Specializace: yoga & terapie

Příběh

Józe se věnuji více než 10 let a provázela mě i na mých cestách po Indii, Srí Lance a na Bali. Za tu dobu jsem si ji neskutečně zamilovala - a to hlavně díky tomu, že mě naučila usměrnit mou nekonečnou energii. Z fyziologického hlediska umí zklidnit tělo a z psychologického srovnat myšlenky, mimo jiné. Při praktikování se soustředíte pouze na sebe, což je v dnešní době bohužel velmi vzácné. 

Vnímám jógu jako ucelený systém, díky kterému, se propojuje krása těla a pohybu ve spojení s vnitřním světem a meditací. Své znalosti jsem si rozšířila v Indii, na Srí Lance a na Bali. Místní guru mě naučili spoustu nových pohledů, přenesli mou jógu na novou úroveń a osvěžili ji o netradiční postupy. To vše je doplněno dlouhodobým každodenním praktikováním, díky kterému věřím tomu, co dělám a jak k tomu dovést své klienty.

Současné projekty & kontakt


ZAMĚŘENÍ

certifikace: Terapeut a práce se skupinou, Instruktor yogy,  Yoga Retreat (Indie) | specializace: Ashtanga yoga, Koučink


JAZYKY

Angličtina, španělština


WEB

www.navlnejogy.cz


Máte zájem o individuální plán? Neváhejte se ozvat.