Pojďme spolu něco vymyslet

Máme prostory, máme schopný tým a nevyčerpatelné množství nápadů. Nebojte se nás oslovit s projekty, které u nás třeba nevidíte. Jsme otevřeni různým návrhům a rozhodně se ničeho nebojíme. Ať už jste jednotlivec, lektor nebo firma, jsme tu pro vás a jistě spolu něco vymyslíme. 


Mám firmu

Projekty na míru pro vaše zaměstnance

Spokojený zaměstnanec odvádí mnohem lepší výkon. Pokud chcete svým zaměstnancům poskytnout možnost posunout své schopnosti, naučit principy práce se sebou nebo dodat tělu energii, my se o ně můžeme postarat. Společně můžeme vymyslet individuální program, který padne na danou oblast práce a pozice a zaručí viditelné výsledky. Nebo si můžete vybrat z našich sestavených balíčků

Jsem lektor

Vy máte znalosti, my publikum

Naším cílem je poskytnout klientům dostatečné množství technik a metod, díky kterým se mohou v nejrůznějších věcech posunout kupředu. Každý lektor je jiný, jinak s klienty mluví a zaměřuje se na jiná témata. Nebojte se nás oslovit i v případě, že z vašeho oboru máme v týmu početné zastoupení. Své publikum u nás jistě najdete. My jsme tu od toho, abychom vytvořili prostředí, kde se můžeme všichni společně rozvíjet.