Obličejová jóga a masáže

Face yoga

Tak jako cvičení klasické jógy má mnoho benefitů pro naše tělo, má i obličejová jóga své nezaměnitelné místo v péči o pleť. Jde o soubor cviků a masážních technik, které jsou speciálně navrženy pro oblast obličeje, krku a dekoltu, aby pomohly udržet zdravý, svěží a mladistvý vzhled pleti. Velký vliv má však také na její zdraví – napomáhá lepší cirkulaci krve a lymfy. Díky tomu se k pokožce dostane více živin a naopak dojde k odplavení toxinů, které způsobují různé otoky a nedokonalosti. 

Přijďte se seznámit s obličejovou jógou a užijte si tento dvouhodinový workshop, ze kterého si odnesete rozzářenou tvář, odpočinuté tělo, zrelaxovanou mysl a taky spoustu tipů do domácí péče.

Medajlonek o lektorce:

Niki je certifikovanou lektorkou obličejové jógy a absolvovala také jednoleté studium Naturopatie. Obličejovou jógu spojuje s health coachingem, protože zastává heslo “Zdravé tělo = krásná tvář. Je zastánce tzv. pro-ageingu. Tedy pomocí obličejové jógy, zdravé stravy a životního stylu nezakrývat svůj věk, ale stárnout zdravě, s grácií a naučit se tento proces milovat.


Cena

490 Kč | osoba

Termín

18.3. 10:00-12:00

Objednat semůžete přes email: michaela@projektdosebe.cz
nebo přímo přes rezervační systém, platba je nutná předem.