Zakladatelka Míša Vejrostová o Projektu (dosebe)

Abychom se cítili dobře, je potřeba pracovat na duševním i tělesném zdraví.

Znáte nějaké místo, kde byste si mohli zacvičit a současně dopřáli balzám na duši v podobě koučinku? Projekt (dosebe) je takový jednorožec mezi službami, a přesto více než logickým spojením práce na fyzické i psychické kondici. Málokdy se cítíme skutečně zdraví, i když máme vyrýsované břicho, ale duševně jsme vyčerpaní, nebo naopak.

Zakladatelka tohoto unikátního studia Michaela Vejrostová nám prozradila více o pozadí projektu.

Jak se zrodil nápad na Projekt (dosebe)?

Vznikl v mojí hlavě před několika lety, kdy jsem se věnovala vedení lekcí jógy. Uvědomila jsem si, že abychom se cítili doopravdy zdraví, je třeba nejen cvičit, nebo pracovat na duševním zdraví, ale obojí kombinovat. 

Kdy se vám tato myšlenka podařila proměnit ve skutečnost?

Projekt (dosebe) se začal rýsovat na přelomu letošního roku. Tehdy jsem neznala v Brně a jeho okolí podobné místo. Takové, kde by člověku pomohli pracovat na sobě podle jeho aktuálních potřeb, bez tlaku na výkon a s cílem dostat se do lepší fyzické i mentální kondice.

To asi nebyla nejlepší doba pro zahájení provozu, když sportoviště a další služby byly zavřené. Jak Covid ovlivnil otvírání studia?

Mělo to své plusy i mínusy. Výhodné to bylo například v tom, že se celý svět zastavil a lidé téma zdraví (tělesné i duševní) začali řešit mnohem víc. Takže stoupla i poptávka po těchto službách. Mínusů to mělo také dost – omezený pohyb, pomalejší komunikace a museli jsme využít úplně jiný typ reklam, protože vše přešlo do online prostředí. 

Jak u vás mohou klienti pracovat na svém zdraví? 

Nabízíme několik metod –  jak fyzických technik, tak psychického mentoringu. Taková cesta za lepší kondicí klientovi na míru se může skládat z funkčního tréninku, jóga praxe, koučingu nebo třeba relaxační masáže, konzultace či individuální lekce.

Co přesně máte na mysli tím “na míru”? 

Cílem je vytvořit individuálně nastavený projekt pro každého jednotlivce. Klienta jím chceme provést až ke zdárnému cíli, aby se cítil lépe. Anebo lze využít třeba jen našich skupinových open class lekcí jógy, meditace nebo funkčního tréninku.

Jak vám Reservio pomáhá organizovat takto specifický rozvrh?

Je to velmi pokrokový nástroj a to jak pro firmu, tak i pro koncového klienta. Třeba v tom, že má mobilní aplikaci, kde můžeme provádět jednoduché změny v nastavení. Další velkou výhodu vidím v online platbách nebo možnosti zakoupení permanentek. 

Vše je rychlejší, přehlednější a mnohem lépe se kontroluje. Každý zákazník si na svém telefonu může hned zjistit, zda má rezervaci, dostatek kreditu na permanentce a další informace, které potřebuje, aby si mohl užít služby, které si objednal. 

Co považujete za největší benefit našeho online rezervačního systému?

Největší benefit Reservia vnímám v automatizaci celého procesu. Tím, že se během Covidu vše přesunulo do online prostoru a já jsem Projekt začala tvořit také celý online, a ještě když jsme nevěděli kdy a jaké služby nám otevřou, Reservio nám ušetřilo spoustu práce. 

Chcete jít do sebe?

Podívejte se na rezervační stránku projektu a jednoduše se objednejte na lekci jógy, meditaci nebo jinou aktivitu. 

Autor: Zuzana Vrbecká