KOUČINK & JÓGA

KOUČINK

Potřebujete si ujasnit priority? Chcete se posunut z místa? Přemýšlíte o změně v práci? Začínáte vlastní podnikání nebo chcete spokojené vztahy? S rodinou, s parterem? Záměr či otázka, na kterou hledáte odpověď je zcela na vás. Já vám pomůžu najít tu správnou odpověď. 

Koučink probíhá formou rozhovoru, vaše myšlenkové pochody nejsou nijak ovlivňovány. Cílem kouče je pomoci vás navést tím správným směrem, abyste došli ke stanovenému cíli. K té správné odpovědi, ke které vlivem mnoha faktorů zrovna nenacházíte cestu. 

Osobní témata

Rodina, vztahy, manželství, osobní nezodpovězené otázky či jiná témata týkající se vás jako jedince na své životní cestě, která může být mnohdy plná překážek, výzev a překvapení. Nebo splněných snů. 

A pokud citíte nějaký nesoulad nebo disharmonii ve svém osobním životě a neustále se motáte v kruhu otázek a odpovědí, ráda vás z tohoto kruhu dostanu ven. 

Firemní témata

Od zaměstnanců po vrcholové manažery. Od otázek, zda jsem tam, kde chci být po otázky, jak vést tým o 50 zaměstnancích. Důležitá je také osobní spokojenost v pracovním prostředí, předcházení syndromu vyhoření, hledání work life balancu a učení se zdravého sebevědomí. Bez těchto dovedností je velmi těžké udržet se na pracovním trhu, cítit se spokojený, zůstat zdravý na těle i duši a prožívat spokojeny rodinný život. 

  • koučink jednotlivce - jdete správným směrem? Chcete změnit práci? Přejete si překonat strachy nebo nejistotu? 
  • firemní koučink - potřebujete posunout svůj manažerský tým o level výš? Vyřešit pracovní stagnaci mezi zaměstnanci nebo jen motivovat vrcholové manažery k výkonu? 

CENA KOUČOVACÍ HODINY OSOBNĚ/ONLINE: 1500 Kč/1400 Kč


JÓGA

Jóga je skvělým doplňkem k jakémukoliv osobnímu rozvoji. Zklidňuje mysl a dech, nutí nás zastavit se a prožít přítomný okamžik. Upřednostnit vnitřní klid před neustále proudícími myšlenkami. Jógovou praxi profesionálně vykonávám už osmým rokem a jí provedu i vás. 

Moje lekce

Jóga mě provází v životě již patnáct let, z toho 8 let vedu své vlastní klienty a tým lektorů. Zkušeností je mnoho, ale především se stále učím i já sama a věřím, že je to cesta na celý život.

Jóga mi pomohla překonat těžká životní období a stále pomáhá. Jógová praxe dokáže uzemnit, dát nadhled a vrátit zpět do reality. Naučila mě vážit si sama sebe a pečovat o svoje tělo. Mít se ráda, najít svou sílu a umět projevit i svou slabost.

Věřím, že tohle vše a mnohem víc, pokud vy sami dovolíte, může naučit Joga i vás, mne bude ctí vás na této cestě provázet.

Jógové pobyty

Víkend v klidné lokalitě, skoro až na samotě u lesa, s kvalitní gastronomií a programem, který zahrnuje jógu v mnoha podobách. Zkrátka čas, kdy se můžete doslova zastavit, nadechnout a protáhnout. Pobyty plánuji několikrát do roka v ČR i v zahraničí a mají omezenou kapacitu. Tak pojeďte s námi také. Nejbližší pobyty najdete ve výpisu níže. 

CENA 1 LEKCE: 200 Kč/hod


Nejbližší pobyty

Yoga & Wellness Hotel Sladovna

Yoga & Wellness Hotel Sladovna

Zažijte jedinečný wellness jóga víkend .V krásném prostředí historického pivovaru - Hotel Sladovna.

Yoga víkend  - Lipová lázně Jeseníky   - Apartmány Růže

Yoga víkend - Lipová lázně Jeseníky - Apartmány Růže

Zažijte jóga pobyt s horskou atmosférou, , větší či menší výlety, tůry do hor a degustace míchaných nápojů nebude chybět. Každý si užije čas pro sebe po svém.