Jmenuji se Michaela Hájková

A jsem osobní a firemní kouč a lektorka yogy s přesahem do psychologie a businessu. Zakladatelka Projektu (dosebe), ve kterém se snažím posunovat životy svých klientů dle jejich cílů a přání. A díky tomu se posouvám i já. 

Za celou iniciativou je jednoduchá myšlenka – vytvořit prostředí, kde je možnost nabídnout osobní rozvoj klientům. A to prostřednictvím jak fyzických technik, tak psychického mentoringu. Cílem bylo vytvořit projekt každému na míru a klienta jím provést až ke zdárnému cíli.


Jak to celé začalo....

Mou vášní již od časů gymnázia byla psychologie a práce s lidmi. Na VŠ se přirozeně přibylo podnikání a objevila jsem kouzlo osobního koučinku. Po celou VŠ jsem připravovala projekt, který ještě potřeboval uzrát.

Získávala jsem informace, psala jsem byznys plány, konzultovala je s podnikateli, absolvovala koučovací výcvik, školu pro instruktora jógy a mnoho dalších kurzů.
Ty mě postupně dovedly až sem - na místo, kde jsem chtěla být, které jsem pro vás chtěla vytvořit. Již zmiňovaný projekt dostal jméno Projekt (dosebe). Ale nebylo to hned, kus cesty byl stále přede mnou.

Již po čas studií jsme začala vést vlastní lekce, získávala jsem klienty na koučink, pořádala akce spojené s jógou a osobním rozvojem. Ale stále jsem se nevěnovala svému poslání naplno. V roce 2020, kde jsem zažila mnoho změn a nebyly vůbec  příjemné, nastal moment, kdy se rozhodnete jít za svým snem, protože všechny pomyslné jistoty a iluze zmizely. Už se nedíváte doprava, doleva. Už víte přesně, co je vaše poslání a že už nemůžete jinak.

Rok 2020 dal vzniknout značce Projekt (dosebe). Ale při otevírání mého prvního studia jsem si musela na setkání s prvními klienty počat až na červen 2021, i po té jsme se mými lektorkami zažili a přežili ještě několik lockdownů. Vedla jsem online kurzy a sama jsem vysílala ze svého vysněného studia, kam nikdo nemohl přijít.

Studio se rozjelo, klienti přibývali, lektorky také. Přidali jsme masáže, také maderoterapii, workshopy, zaměstnanci se mi hlásili do studia sami a nemusela jsem nikoho hledat. Pobyty byly vyprodané a klienti stáli ve frontě, kdyby se uvolnilo místo. Bylo v tom flow, radost a naplnění.

Po dvou a půl letech nastala opět změna, týkající se prostor mého studia. V té chvíli jsem již byla v pokročilém stádiu těhotenství a musela jsem se rozhodnout, zda přijmu podmínky, které nebyly zrovna vyhovující a nebo najdu nový prostor.

Odešla jsem, protože intuice se musí poslouchat. Našla jsem několik nových prostor, ale vždycky tomu něco chybělo. Až později jsem pochopila, že Projekt (dosebe) se již dávno posunul dál.

Dnes mám již roční dceru a vím, jakým směrem chci značku vést. Není to o ideálním místě, našla jsem společně s mateřstvím nové hodnoty - a to především hodnotu času. Vybírám si klienty, se kterými navážu koučovací spolupráci, spolupracuji nově i s firmami a pomáhám v růstu jak jednotlivcům, tak i skupině zaměstnanců.

Pořádám pobyty, které jsou vždy jedinečné a tématické. Probíhají na místech, plných relaxu a prostoru pro vlastní rozvoj. Vedu lekce jógy intuitivně a tak, aby vám sedly na míru a dostali jste přesně to, pro co si na podložku přicházíte. Projekt (dosebe) se vyvíjí a roste a já jsem vděčná za každého z vás, kdo je jeho součástí.


Moje nasbírané zkušenosti

Vzdělání

  • Bc. Management se zaměřením na psychologii na Newton College a.s.
  • Mgr. Management lidských zdrojů na Newton College a.s.
  • MSc. absolvent ročního studia se zaměřením na psychologii 

Certifikáty

  • Roční akreditovaný koučovací kurz pod vedením Ing. Milana Bobka, Msc.
  • Akreditované osvědčení o absolvování vzdělávacího programu Instruktora jógy
  • Certifikát z výcviku manažerských dovedností X-tream Management
  • Certifikát o absolvování kurzu Hatha jógy
  • Certifikát o absolvování kurzu Therapy jógy
  • Certifikát o absolvování kurzu Dětské jógy

Co je pro mě důležité

Kvalita

Jelikož pracuji s vaším tělem i myslí, tak jednou z mých nejdůležitějších hodnot právě kvalita. Nikdy z ní neustoupím a vždy pro mě bude na prvním místě. 

Serióznost

Váš záměr beru vážně. Není to pro mě zaměstnaní, je to pro mě mise, při které budu vždy konat ve prospěch vašeho maximálního posunu. Jde tady o vás. Vždycky.

Lidskost

Každý známe fáze, kdy jsme jednou nahoře a jednou dole. Proto také všichni známe situace, ze kterých není snadné vystoupit. V projektu (dosebe) najdete vždy otevřenou náruč i mysl. 

Výsledky

Každá cesta má svůj směr a cíl. Tím mým je dovést vás k tomu, s čím jste za mnou přišli. Někdy je to cesta dlouhá, někdy odpovědi přichází ze situací, které byste nečekali. Ale přijdou. Vždycky. 


Reference

Jógu s Míšou si užije úplný začátečník, ale i již ostřílený jogín. Jógová praxe nemusí být o náročných pozicích, které když vidíme na obrázku, tak si říkáme, že to nikdy nemůžeme udělat a proto jógu nechceme ani vyzkoušet. Jóga s Míšou je velice laskavá a milá, jako pohlazení a návrat do času, kdy nám bylo dobře. Nikdy nelituji jógové lekce, na kterou jsem šla a u Míši to platí dvojnásob. Já jí moc děkuji za úžasný lidský přístup, protože každý den je jiný a za její péči, kterou nám na svých lekcích věnuje.
Lucie
Paní Míša, je skvělý kouč. Když jsme spolu začínali nevěděl jsem, co mám přesně očekávat. Po prvním rozhovoru a lekci mě mile překvapila. Úžasný přistup a příjemná povaha. Vše skvěle vysvětlí. Vlastními odpovědmi si určíte cestu a vysněný cíl. Můžu všem doporučit budoucí spolupráci.
Petr
Míša jako kouč je na jedné straně velmi milá, empatická a motivující a na straně druhé, a to myslím v nejpozitivnějším slova smyslu, i dostatečně přímá a důsledná ve vedení k plnění nastavených úkolů a cílů.
Anonym
Na koučink jsem přišel se strachem a problémem, odcházel jsem s vnitřním klidem a pocitem smíření. Míša je pro mě jeden z nejdůležitějších lidí v mém okolí. Jen na společných konzultacích se cítím sám sebou.
Anonym
Michaelu hodnotím velmi pozitivně. Vhodně položenými otázkami mi pomohla ukázat směr, jak zlepšit rodinný život s dětmi. Teď už je to hodně o mně a o tom vyzkoušet, zda tyto věci v praxi fungují dle očekávání.
Anonym