Kurz: Klidná mysl

Je pro účastníky, kteří chtějí zlepšit svůj psychický stav. Zejména, pokud chtějí omezit stres a úzkosti, snížit riziko depresí, zlepšit soustředění a odstup od emocí.

Co nás společně čeká

01

Meditace zklidnění mysli 

02

Meditace s otevřenou pozorností

03

Body scan

04

Všímavý pohyb

05

Meditace s imaginací

06

Mindfulness techniky pro použití během dne

Co nás čeká v jednotlivých lekcích:

  • Teorie
  • Praxe meditace
  • Sdílení dojmů, diskuse o proběhlé meditaci
  • Představení postupu pro praxi doma
  • Závěrečná mikromeditace

Chcete zklidnit mysl a omezit tak stres a úzkosti, lépe se soustředit a získat odstup od svých emocí? Pak je tento kurz pro vás. Naučíte se v něm 6 technik, které vám přinesou větší klid, napojení na své tělo a větší pochopení sebe a okolí. Během šesti týdnů se budeme setkávat v bezpečném prostředí skupiny, která dá možnost sdílet a zároveň budeme trénovat každý doma. Dozvíte se, jak přenést naučené praktiky do každodenního života. A pro podpoření skutečně dlouhodobého efektu se měsíc po kurzu ještě jednou potkáme, abychom si osvěžili motivaci, poradili se, jak překlenout případné překážky a posílili vytvořený návyk.

S kým se uvidíte

Robert Ach-Hübner

PRŮVODCE MEDITACÍ


Cena

2900 Kč | osoba

Kapacita

15 osob

Počet lekcí

6 lekcí | 105 min | 1 lekce

Co potřebujete vědět


01

Kurz probíhá online na platformě ZOOM, v případě rozvolnění se lekce přesouvají do studia Projektu (dosebe), s připojením mimobrněnských účastníků přes Zoom.


02

Přihlášku se svým jménem pošlete na mail michaela@projektdosebe.cz. Pošleme vám k tomu potřebné informace. 


03

K některým lekcím kurzu budete potřebovat podložku na cvičení, k jiným se hodí malý polštářek či mikina pro pohodlné sezení na zemi. Jinak potřebujete akorát pohodlné oblečení.


04

V kurzu s vámi komunikujeme, probíráme možné dotazy a společně debatujeme nad tématy, které vás v průběhu mohou zajímat. Nebojte se otevřít, získáte tím mnohem více, než tušíte. 


Jdu do toho.