Yoga lektor & kouč

Mgr. Michaela  Vejrostová

Lekce s vámi jsou pro mě inspirací, potěšením a vytvářením klidu v chaosu dnešní doby. Tohle a mnohem víc, se snažím předávat i já vám.

Specializace: mentoring & yoga

Příběh

S jógou jsem se poprvé setkala před deseti lety. Od té doby jsem se s ní setkávala častěji a častěji. I když byly chvíle, kdy jsme se na delší dobu rozloučily. Vždy se naše cesty opět setkaly a já jsem věděla, že přesně touto cestou chci jít. Absolvovala jsem kurz pro učitele jógy, to období pro mě znamenalo mnoho změn a pochopení. Od té doby se začalo vše skládat k další a další jógové praxi, vzdělávací kurzy, jóga víkendy, vlastní praxe.

Nyní již čtvrtým rokem učím skupinové lekce převážně hatha jógy, vedu individuální lekce s klienty, případně konzultace  spojené s jógovou praxí, životním stylem, fyzickou i mentální zdatností těla. Lekce s vámi jsou pro mě inspirací, potěšením a vytvářením klidu v chaosu dnešní doby. Tohle a mnohem víc, se snažím předávat i já vám.

Současné projekty & kontakt


ZAMĚŘENÍ

VŠ Managementu a psychologie | certifikace: Instruktor Yogy, Koučink | specializace: Therapy yoga, Hatha yoga, Relax yoga


JAZYKY

Angličtina


Máte zájem o individuální plán? Neváhejte se mi ozvat a společně něco vymyslíme.