Yoga lektor & kouč

Mgr. Michaela  Vejrostová

Lekce s vámi jsou pro mě inspirací, potěšením a vytvářením klidu v chaosu dnešní doby. Tohle a mnohem víc, se snažím předávat i já vám.

Specializace: mentoring & yoga

Příběh

Vždycky jsem hledala propojení psychologie, jakožto nástroje k porozumění sobě samému i druhým navzájem. A zároveň pohybu, kde mně byla vždy nejbližší jóga. Vnímám v ní velký přesah do každodenního života. Mnohokrát mi pomohla najít směr, naučila trpělivosti i vytrvalosti. A zároveň mě stále učí pokoře a nelpění na věcech, které bychom si přáli. Okamžitě.

Tahle cesta začala před několika lety, kdy jsem objevila propojení psychologie s managementem při studiu na VŠ, což mi velmi pomohlo utřídit si plány a vize do budoucna a zároveň se zrodila první myšlenka na celý tento projekt a jeho realizaci, ke které byla ještě velmi dlouhá cesta.

V průběhu studia jsem absolvovala akreditovaný koučovací výcvik pro jednotlivce pod vedením Milana Bobka (FBE -For business excelance). Následoval certifikát pro učitele jógy a od té doby se věnuji již pátým rokem lektorování jógy pro skupinové lekce i individuálně.

Vím, že mnoho lidí potřebuje přístupy kombinovat a nestačí jen pravidelná jógová praxe, když máme mnoho otázek nebo jen mentální práce na sobě, ať už formou mindfulness, meditací, konzultací, apod. Potřebujeme opět zapojit i tělo, o které je třeba pečovat, aby bylo vitální a cítili jsme se dobře.

Až v roce 2020, kde nastal zásadní zlom, díky situacím, které jsem prožila, jsem se rozhodla naplno věnovat vytvoření studia, kde se snoubí přesně tyto oblasti služeb, které mi už dlouho dobu dávaly smysl. A začal se realizovat Projekt (dosebe). Kde vytváříme bezpečné prostředí s osobním přístupem pro klienty a pomáháme jim na jejich cestě posunout se z místa a jít více do sebe.

Současné projekty & kontakt


ZAMĚŘENÍ

VŠ Managementu a psychologie | certifikace: Instruktor Yogy, Koučink | specializace: Therapy yoga, Hatha yoga, Relax yoga


JAZYKY

Angličtina


Máte zájem o individuální plán? Neváhejte se mi ozvat a společně něco vymyslíme.