Yoga Brunch 6.11.

prodloužená sobotní lekce 60 min. s uvolňující relaxací a yoga nidra (jogový spánek) poté si vychutnáte zastavení a popovídání u dobré kávy a zdravých dezertů, domácí snídaně slané i sladké, to vše v létě iterase s oblíbeným drinkem  Mimosou (fresh juice + prosecco).

Jogový brunch se stává u nás ve studiu Dosebe oblíbenou tradicí. Pokaždé se sejde skvělá skupina, ve studiu už od rána voní ne jen vonné tyčinky a svíčky ale i káva, čaj, upečené dezerty. Ještě před jogovu praxí hned po příchodu si můžete dát něco malého, vyjimečně i před jógou, přece jen je sobota a chceme si udělat hezké ráno.

Poté se všichni sejdeme na jógových podložkách v sále, kde lektroka Míša zahajuje svoji praxi. Sobotní lekce krásně plynou od pranayamy, jogového dýchání na začátku, přes pozdravy slunce až po ásány, které vám uvolní ztuhlá záda, zahřejí tělo a po lekci se cítíte lehčí, flexibilnější a plní nové energie.

Nechybí ani rotace, které nastartují metabolismus, krásně nám vytráví před občerstvením z brunche, který nás čeká. A na závěr praxe všichni ulehají do šavásány, kde lektorka pomocí vedené relaxace nebo joga nidry vede jogíny k uvodlnění svalů na celém těle, k uvolnění myšlenek a zastavení, od okolního světa.

Po lekci se přemístíme do relax room, kde si vychutnáváme skvělé jídlo, sladné palačinky nebo zdravé pudinky z tapiokových perel, jindy zase bananabread, tortily, vege pomazánky a mnoho dalšího. Vždy se vytvoří skvělá amosféra, kde se zasmějeme popovídáme si a někdy to skončí i modní přehlídkou, protože na náš yoga shop se ženy nevydrží dlouho jen díval, ale chtějí si vyzkoušet nové legíny nebo další doplňky na cvičení, tak nohdy odchází ještě s novým kouskem do svého joga šatníku.

Z předchozích událostí

S kým se na Yoga Brunch uvidíte? 

Jitka & Michaela 

brunch & YOGA 


Cena

460 Kč | osoba

 Kapacita

12 osob

Joga & jídlo

60 min/60 min

Co potřebujete vědět


01

Přihlásit se můžete zde na webu. V sekci rozvrh /yoga brunch nebo přes email:michaela@projektdosebe.cz. Kapacita je omezená, jídlo vždy chystáme čerstvé a domácí, proto je dobré přihlásit se co nejdříve, ať víte, že bude místo.


02

S sebou si stačí vzít pohodlné oblečení, všechno ostatní pro vás bude připravno. I jogamatky máme.  Ale kdo chce, může si vzít svoji.


03

V průběhu celého kurzu, mezi setkáními i po kurzu tu budeme pro vás a budete moci lektora kdykoli požádat o podporu či radu. 


Jdu do toho.