Jaký bude váš projekt (dosebe)?

Takový, jaký budete potřebovat

Projektem (dosebe) myslíme vaši individuální cestu. Taková cesta na míru vašemu tělu i osobnosti se může skládat z funkčního tréninku, yoga praxe, koučingu nebo třeba masérské terapie. Ať už je vaše představa o vlastním projektu (dosebe) naprosto konkrétní nebo necháte jeho skladbu zcela v naší režiji – tak se nám rozhodně ozvěte. 


Aktuální projekty (dosebe)

Komplexní projekty (dosebe) čas od času obměňujeme nebo přidáváme nové. Níže najdete ty, na které se můžete aktuálně přihlásit.

Kombinovaný projekt: Fit & Slim

V tomto projektu se zaměříme na funkční pohybový aparát.
V první fázi zjistíme, na co byste se měli nejvíce zaměřit a podle toho vám sestavíme osobní trénink na míru. 

Kombinovaný projekt: Wellness

Péče o tělo se propisuje do vaší psychiky a celkové vnitřní pohody. A pávě tomu se věnuje tento projekt, který dlouhodobě vede ke zlepšení fyzické i mentální kondice.

Individuální projekt (dosebe)

Projekt, který bude 100% sestaven pro vaše tělo i mysl. Takový projekt se může skládat z funkčního tréninku, yoga praxe, koučingu nebo třeba masérské terapie. A pokud sami nevíte, co vám sedne a pomůže, tak se nebojte – od toho jsme tady my. 


Aktuální lekce a kurzy

Kromě komplexních projektů do sebe u nás můžete navšítvit i jednotlivé lekce a kurzy. 

Lekce yogy 

Yoga je srdcovou záležitostí všech našich lektorů a koučů. Proto v našem rozvrhu nadjete hned několik druhů lekcí: 

  • ranní yoga
  • ranní fresh
  • ranní power
  • hatha yoga
  • yoga pro zdravá záda
  • funkční yoga
  • power yoga
  • jinjang yoga 
  • meditace

Masáže přímo ve studiu

V našem prostředí projektu pracujeme s tělem i duší a k tomu nevyhnutelně patří i regenerace právě formou masáží – relaxační, sportovní nebo klasické. Zarezervujte si čas a užijte si péči o své tělo.


Naše studio je vám otevřené

K dispozici máme studio pro individuální i skupinová sezení a lekce yogy nebo dalších pohybových cvičení. Pokud jste lektor a hledáte příležitostní prostor pro své aktivity, neváhejte se na nás obrátit. Studio je možné si od nás pronajmout. 

Pronájem nebo společná spolupráce

Rozvrh

Zaujal vás některý z projektů? U nás se pořád něco děje, tak to pojďte s námi zkusit. Jsme v Brně nebo online u vás doma.