Jaký bude váš projekt (dosebe)?

Takový, jaký budete potřebovat

Projektem (dosebe) myslíme vaši individuální cestu. Taková cesta na míru vašemu tělu i osobnosti se může skládat z funkčního tréninku, yoga praxe, koučingu nebo třeba masérské terapie. Ať už je vaše představa o vlastním projektu (dosebe) naprosto konkrétní nebo necháte jeho skladbu zcela v naší režiji – tak se nám rozhodně ozvěte. 


Aktuální projekty (dosebe)

Komplexní projekty (dosebe) čas od času obměňujeme nebo přidáváme nové. Níže najdete ty, na které se můžete aktuálně přihlásit.

Projekt: Koučink

V tomto projektu se zaměříme opravu na to, jak jít (dosebe) Jak si odpovědět na otázky, na které dlouho hledáme odpovědi, co nás trápí, co nás brzdí a drží na místě v oblasti pracovní i osobní.

Kombinovaný projekt: Wellness

Péče o tělo se propisuje do vaší psychiky a celkové vnitřní pohody. A pávě tomu se věnuje tento projekt, který dlouhodobě vede ke zlepšení fyzické i mentální kondice.

Individuální projekt (dosebe)

Projekt, který bude 100% sestaven pro vaše tělo i mysl. Takový projekt se může skládat z funkčního tréninku, yoga praxe, koučingu nebo třeba masérské terapie. A pokud sami nevíte, co vám sedne a pomůže, tak se nebojte – od toho jsme tady my. 

Lekce, kurzy a masérské služby

Kromě komplexních projektů Do sebe u nás můžete navšítvit i jednotlivé lekce, kurzy a druhy masáží. Pokud si lámete hlavu nad tím, jaký projekt zvolit, neváhejte se na nás obrátit. 

Hatha yoga

Při praktikování Hatha yogy jde o tradiční systém jógových asán, vědomého dechu (pranajámy) a relaxaci na uvolnění těla i mysli. Na lekci neočekávejte žádné dynamické sekvence, spíše menší počet asán, prodýchání a výdrž v pozicích. Budeme se zaměřovat na určitou skupinu pozic, které budou praktikovány v různých variantách, aby jste je mohli využívat i pro vaši vlastní praxi. Budeme si vysvětlovat jejich význam a účinky na naše tělo, zaměříme se na dechové technikám, pozdravy slunci a krok po kroku prostudovat do tajů Hatha yogy.

Ranní yoga

Jemná sekvence pro začátek vašeho dne, která vás protáhne a dodá energii. Je známo, že ráno nás napadá nejvíce pozitivních a optimistických myšlenek. Užíváme si tak i více radost z pohybu, méně se hodnotíme a lépe se soustředíme na vlastní praxi. Cvičení ranní jógy je tak blahodárnější a plynulé.

Yoga pro zdravá záda

Lekce, které se hodí, jak k vám do obýváku, tak do firemního prostředí. Lekce, kterou si můžete v některých případech zacvičit přímo z vaší pracovní židle. Pozice, které vám uvolní zatuhlou krční páteř, protáhnou celé tělo nebo pomohou k uvolnění těla po náročném dni, abyste měli kvalitnější spánek. Zlepší se postavení vašeho těla, zpevníte jeho střed, zbavíte se bolesti zad i hlavy. Je mnoho variant, které vám yoga může nabídnout, vždy záleží na vás, kolik si od ní budete chtít vzít.

Jin Jang yoga

Jin jang jsou dva navzájem opačné a přesto doplňující se styly. Jinová jóga zklidňuje mysl, odbourává stres a úzkost. V pozicích se obecně zůstává déle než je zvykem. Díky tomu dochází k procvičení a posílení vazivových tkání, které jsou hlouběji a hůře dosažitelné než viditelné povrchové svalstvo. Jangová jóga naopak posiluje a tvaruje tělo. Energie je více externí, dynamická a hřejivá a je v dnešním moderním světě zaměřeném na výkon a úspěch velice často v převaze. Výsledkem praktiky Jin Jang jógy jemně propojíte oba póly pohybu a klidu.

Balance yoga 

Lekce jogy, pro znovu nalezení rovnováhy v našem těle i mysli. Balanční pozice, které nás učí trpělivosti, vytrvalosti a navrací nás do harmonie.

Power yoga

Jedná se o dynamičtější lekci yogy, kde se střídají asány rychleji za sebou, vaše tělo se prohřeje a zároveň posílí svaly. Power jóga je aktivní a atletický západní styl jógy, který je zaměřený na fitness. Obvykle obsahuje mnohem intenzivnější rychlejší pozice, které zlepšují vytrvalost, flexibilitu, držení těla a soustředění. Pro svoji preciznost pohybu spaluje více kalorií než většina tradičních forem jógy a sjednocuje benefity hubnutí a tvarování postavy.

Happy Power Vinyasa yoga

Hodina výživné plynulé praxe, vinyasového sekvencování, která kombinuje pohyb a dech. Postupně rozhýbeme a zahřejeme naše tělo, které tím připravíme na samotnou praxi. Zatímco v těle rozhýbeme naši pránu, životní energii, dáme tak prostor i naší duši a mysli, aby si na chvilku odpočinula od našich běžných starostí a strastí. Jógové ásany nás udržují myslí v přítomnosti a dávají nám možnost plně přítomnost prožít, praktikovat jógu. Součástí lekce je i krátká meditace, jemná pránájáma, či další jógové techniky usměrňování energie. Ponožky a teplé oblečení tak můžete s klidem nechat doma či odložené v šatně.

Happy Baby yoga

Noční vstávání, únava. Čas na uvolnění a způsob, jak se emocionálně i fyzicky spojit se svým miminkem, to je Happy baby joga. Koncept jógy pro maminky s dětmi do 13 měsíců věku. Pomůžete svému děťátku provádět jednoduchá protahovací cvičení. Maminky se naučí kompenzační cviky, které uleví bolavým zádům, protáhnou ramena a pomohou posílit své pánevní dno či břišní stěnu.

Jemná yoga

Večerní lekce zaměřená na meditaci, dechová cvičení a jemné protažení, zakončená aromaterapií. Přijďte se zrelaxovat a nabrat energii do nového týdne.

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž Lomi Lomi (v překladu ,,laskavé ruce“) bývá považována za perlu mezi masážemi. Je charakteristická dlouhými, rytmickými tahy lokty a předloktím, které jsou střídavě doplněny prací dlaní a prstů. Tradiční pojetí ukazuje na určitou podobnost k tanci hula hula. Ve spojení s vůní přírodních aromatických olejů má havajská masáž vysoký terapeutický a relaxační účinek.

Aroma holistická masáž

Při této masáži Vás čeká individuální holistický přístup a smyslové opojení skrze vůně přírodních éterických olejů. Masáž bude pokaždé jiná, vytvořená na míru podle vašich potřeb, přání a záměru. Před každou masáží se na sebe nejprve naladíme, napijeme se čaje, a potom společně vytvoříme masážní směs z éterických olejů, které mají harmonizační účinky nejen na fyzické tělo, ale i na psychickou stránku člověka.

Relaxační - doplnění energie a vitality

Při prvním setkání se seznámíme a řekneme si co očekáváte a jaký je Váš záměr.. Pak probíhá samotná masáže , která je i zároveň léčiva (většinou se stihne hlava, kterou se začíná na zklidnění a uvolnění mysli. Potom se přechází na záda a nakonec nohy) Vse je intuitivní dle každého setkání .. na konci každé masáž  je cca 15 minut relaxace na zádech kde probíhá bezdotykové napojení se na léčivé frekvence, které působí na vaše tělo , mysl i duši a harmonizuje tělo i mysl, nakonec  je 15 minut sdílení a povídání o pocitech a prožitcích..

Víkendový yoga brunch

Prodloužená sobotní lekce 90 min. s uvolňující relaxací s aromaterapíí a potom zastavení u dobrého čaje, kávy a zdravých dezertů, sladkých i slaných snídaní 

Zvuková meditace- sound healing

Zažijte hluboký stav meditace, vyčistěte svoji mysl, tělo i duši. Relaxační meditační zvuková seance je určena všem, kteří se chtějí dostat do hluboce uvolněného stavu. Zvuk s vysokými vibracemi proniká do vašeho těla, regeneruje buňky, detoxikuje vaše tělo, zklidňuje mysl. Mozek přestává aktivně fungovat a aktivuje se podvědomí. Dostáváte se do alfa hladiny, uvolněného stavu vědomi, kdy se zapojují obě hemisféry, redukuje se stres a podporují se léčebné procesy.


Aktuální pobyty, které pořádáme


Naše studio je vám otevřené

Pronájem nebo společná spolupráce

K dispozici máme studio pro individuální i skupinová sezení a lekce yogy nebo dalších pohybových cvičení. Pokud jste lektor a hledáte příležitostní prostor pro své aktivity, neváhejte se na nás obrátit. Studio je možné si od nás pronajmout. 

Rozvrh

Zaujal vás některý z projektů? U nás se pořád něco děje, tak to pojďte s námi zkusit. Jsme v Brně nebo online u vás doma.