Jaký bude váš projekt (dosebe)?

Takový, jaký budete potřebovat

Projektem (dosebe) myslíme vaši individuální cestu. Taková cesta na míru vašemu tělu i osobnosti se může skládat z funkčního tréninku, yoga praxe, koučingu nebo třeba masérské terapie. Ať už je vaše představa o vlastním projektu (dosebe) naprosto konkrétní nebo necháte jeho skladbu zcela v naší režiji – tak se nám rozhodně ozvěte. 


Aktuální projekty (dosebe)

Komplexní projekty (dosebe) čas od času obměňujeme nebo přidáváme nové. Níže najdete ty, na které se můžete aktuálně přihlásit.

Projekt: Koučink

V tomto projektu se zaměříme opravu na to, jak jít (dosebe) Jak si odpovědět na otázky, na které dlouho hledáme odpovědi, co nás trápí, co nás brzdí a drží na místě v oblasti pracovní i osobní.

Individuální projekt (dosebe)

Projekt, který bude 100% sestaven pro vaše tělo i mysl. Takový projekt se může skládat z funkčního tréninku, yoga praxe, koučingu nebo třeba masérské terapie. A pokud sami nevíte, co vám sedne a pomůže, tak se nebojte – od toho jsme tady my. 

Lekce a kurzy 

Kromě komplexních projektů Do sebe u nás můžete navšítvit i jednotlivé lekce, kurzy a druhy masáží. Pokud si lámete hlavu nad tím, jaký projekt zvolit, neváhejte se na nás obrátit. 

Hatha yoga

Při praktikování Hatha yogy jde o tradiční systém jógových asán, vědomého dechu (pranajámy) a relaxaci na uvolnění těla i mysli. Na lekci neočekávejte žádné dynamické sekvence, spíše menší počet asán, prodýchání a výdrž v pozicích. Budeme se zaměřovat na určitou skupinu pozic, které budou praktikovány v různých variantách, aby jste je mohli využívat i pro vaši vlastní praxi. Budeme si vysvětlovat jejich význam a účinky na naše tělo, zaměříme se na dechové technikám, pozdravy slunci a krok po kroku prostudovat do tajů Hatha yogy.

Ranní yoga

Jemná sekvence pro začátek vašeho dne, která vás protáhne a dodá energii. Je známo, že ráno nás napadá nejvíce pozitivních a optimistických myšlenek. Užíváme si tak i více radost z pohybu, méně se hodnotíme a lépe se soustředíme na vlastní praxi. Cvičení ranní jógy je tak blahodárnější a plynulé.

Yoga pro zdravá záda

Lekce, které se hodí, jak k vám do obýváku, tak do firemního prostředí. Lekce, kterou si můžete v některých případech zacvičit přímo z vaší pracovní židle. Pozice, které vám uvolní zatuhlou krční páteř, protáhnou celé tělo nebo pomohou k uvolnění těla po náročném dni, abyste měli kvalitnější spánek. Zlepší se postavení vašeho těla, zpevníte jeho střed, zbavíte se bolesti zad i hlavy. Je mnoho variant, které vám yoga může nabídnout, vždy záleží na vás, kolik si od ní budete chtít vzít.

Jin Jang yoga

Jin jang jsou dva navzájem opačné a přesto doplňující se styly. Jinová jóga zklidňuje mysl, odbourává stres a úzkost. V pozicích se obecně zůstává déle než je zvykem. Díky tomu dochází k procvičení a posílení vazivových tkání, které jsou hlouběji a hůře dosažitelné než viditelné povrchové svalstvo. Jangová jóga naopak posiluje a tvaruje tělo. Energie je více externí, dynamická a hřejivá a je v dnešním moderním světě zaměřeném na výkon a úspěch velice často v převaze. Výsledkem praktiky Jin Jang jógy jemně propojíte oba póly pohybu a klidu.

Balance yoga 

Lekce jogy, pro znovu nalezení rovnováhy v našem těle i mysli. Balanční pozice, které nás učí trpělivosti, vytrvalosti a navrací nás do harmonie.

Power yoga

Jedná se o dynamičtější lekci yogy, kde se střídají asány rychleji za sebou, vaše tělo se prohřeje a zároveň posílí svaly. Power jóga je aktivní a atletický západní styl jógy, který je zaměřený na fitness. Obvykle obsahuje mnohem intenzivnější rychlejší pozice, které zlepšují vytrvalost, flexibilitu, držení těla a soustředění. Pro svoji preciznost pohybu spaluje více kalorií než většina tradičních forem jógy a sjednocuje benefity hubnutí a tvarování postavy.

Happy Power Vinyasa yoga

Hodina výživné plynulé praxe, vinyasového sekvencování, která kombinuje pohyb a dech. Postupně rozhýbeme a zahřejeme naše tělo, které tím připravíme na samotnou praxi. Zatímco v těle rozhýbeme naši pránu, životní energii, dáme tak prostor i naší duši a mysli, aby si na chvilku odpočinula od našich běžných starostí a strastí. Jógové ásany nás udržují myslí v přítomnosti a dávají nám možnost plně přítomnost prožít, praktikovat jógu. Součástí lekce je i krátká meditace, jemná pránájáma, či další jógové techniky usměrňování energie. Ponožky a teplé oblečení tak můžete s klidem nechat doma či odložené v šatně.

Happy Baby yoga

Noční vstávání, únava. Čas na uvolnění a způsob, jak se emocionálně i fyzicky spojit se svým miminkem, to je Happy baby joga. Koncept jógy pro maminky s dětmi do 13 měsíců věku. Pomůžete svému děťátku provádět jednoduchá protahovací cvičení. Maminky se naučí kompenzační cviky, které uleví bolavým zádům, protáhnou ramena a pomohou posílit své pánevní dno či břišní stěnu.

Jemná yoga

Večerní lekce zaměřená na meditaci, dechová cvičení a jemné protažení, zakončená aromaterapií. Přijďte se zrelaxovat a nabrat energii do nového týdne.

Víkendový yoga brunch

Prodloužená sobotní lekce 90 min. s uvolňující relaxací s aromaterapíí a potom zastavení u dobrého čaje, kávy a zdravých dezertů, sladkých i slaných snídaní 

Zvuková meditace- sound healing

Zažijte hluboký stav meditace, vyčistěte svoji mysl, tělo i duši. Relaxační meditační zvuková seance je určena všem, kteří se chtějí dostat do hluboce uvolněného stavu. Zvuk s vysokými vibracemi proniká do vašeho těla, regeneruje buňky, detoxikuje vaše tělo, zklidňuje mysl. Mozek přestává aktivně fungovat a aktivuje se podvědomí. Dostáváte se do alfa hladiny, uvolněného stavu vědomi, kdy se zapojují obě hemisféry, redukuje se stres a podporují se léčebné procesy.


Naše studio je vám otevřené

Rozvrh

Zaujal vás některý z projektů? U nás se pořád něco děje, tak to pojďte s námi zkusit. Jsme v Brně nebo online u vás doma.