KURZ: Joga pro zdravá záda 

 5.1. 2O23

Jste věčný začátečník? Chcete svoji praxi posunout, naučit se právné držení těla v pozicích, dechové techniky, jak pracovat s tělem i myslí, abychom byli schopni si bezpečně a v klidu užít svoji praxi i z pohodlí domova?

Aby jste nebyli věčnými začátečníky a nemuseli se bát přijít na skupinvoou lekci, abychom se cítili jistější v pozicích a více si je dokázali užívat, tak je kurz právě pro vás.

Co nás společně čeká

01

Úvod do světa jogy - základní pozice

02

Dechové techniky, relaxace - jóga není jen cvičení

03

 Pozdravy slunci a jejich modifikace

04

Naučit se vnímat svoje tělo- kdy je jaká praxe pro nás ta nejlepší a kdy zůstat jen u šavásany

05

 To vše, co jsme se naučili v předešlých lekcích a něco navíc

Co nás čeká v jednotlivých lekcích:

  • Úovd, představení kurzu - ukázková lekce základní asany
  • Plný jogový dech, dech udždžají, relaxace
  • Pozdrav slunci A, Pozdrav slunci B
  • od vinyasy až po jin jógu
  • Sdílení, záveřečná praxe, meditace, vizualizace

Uzavřený kurz má mnoho výhod. Jednou z nich je bezpečné prostředí členů skupiny, kde můžete sdílet a zároveň se vzájemně podporovat.

Nikdo se nemusí bát, že přijde někdo nový, že se nebude cítít dobře, skupina sama o sobě má velkou sílu a pomáhá nám držet se své vize a cíle, který jsme si stanovili.

Zároveň nemusíme opakovat, to co už někteří umí nebo se naučili v předchozí lekci, ale navážeme tam, kde jsme společně skončili.

Určitě najdeme čas na povídání, nějakou jogovou teorii, aby jste získali přesah, oproti klasické lekci open class, kde na tohle nebývá prostor.

Při joze vyvstane vždy mnoho otázek, které je dobré si zodpovědět nebo minimálně vyslovit, tohle vše můžeme v prostorách krásného studia Dosebe u dobrého čaje prokonzultovat.

S kým se uvidíte

Michaela Vejrostová

lektorka yoga a osobní kouč


Cena

1520 Kč | osoba

Kapacita

12 osob

Počet lekcí

8 lekcí | 60 min | 1 lekce

Co potřebujete vědět


01

Kurz probíhá od 5. 1. 2022, vždy ve čtvrtek  od 16:45 do 17:45. Měsíc po kurzu proběhne bonusové setkání či online hovor. Místo konání: studio projektu Dosebe (Fanderlíkova 70, Brno) kurzu je možné se zúčastnit jak ve studiu tak online z pohodlí domova. 


02

Stačit vám bude akorát pohodlné oblečení. Vše ostatní máme ve studiu.


03

V průběhu celého kurzu, mezi setkáními i po kurzu tu budeme pro vás a budete moci lektora kdykoli požádat o podporu či radu. 


04

V kurzu s vámi komunikujeme, probíráme možné dotazy a společně debatujeme nad tématy, které vás v průběhu mohou zajímat. Nebojte se otevřít, získáte tím mnohem více, než tušíte. 

Přihlášku se svým jménem pošlete na mail michaela@projektdosebe.cz.


Jdu do toho.