Kurz: Power yoga basic od 13.9.2022 

Jste věčný začátečník? Chcete svoji praxi posunout, naučit se právné držení těla v pozicích, dechové techniky, jak pracovat s tělem i myslí, abychom byli schopni si bezpečně a v klidu užít svoji praxi i z pohodlí domova?

V tomto kurzu se seznámíme s jógovým stylem power jógy, jako jedním z nejoblíbenějších jógových cvičení, naučíme se správným zásadám zdravého pohybu a pochopíme principy, na kterých staví jógové ásany.

Power jóga je jedním z nejoblíbenějších jógových stylů. Jedná se o dynamičtější styl cvičení, velmi často vyhledávaný i úplnými jógovými nováčky. V kurzu power jóga basic se s tímto stylem seznámíme, V šesti lekcích se naučíme pracovat s naším dechem, seznámíme se se základními ásanami v powerjógovém provedení, naučíme se pozdravy slunci a jejich varianty, posílíme střed těla a zvýšíme flexibilitu.

Co nás společně čeká

01

Úvod do světa jogy - Naučit se vnímat svoje tělo- kdy je jaká praxe pro nás ta nejlepší a kdy zůstat jen u šavásany

02

Základní ásany a jejich powerjógové provedení

03

 Pozdravy slunci a jejich modifikace

04

Dechové techniky, relaxace - jóga není jen cvičení 

05

 To vše, co jsme se naučili v předešlých lekcích a něco navíc

06           Sdílení, dotazy do praxe, vzájemné dopomoci

Co nás čeká v jednotlivých lekcích:

  • Úvod do světa jogy - být tady a teď - ukotvení v přítomném okamžiku
  • Pozdrav slunci A, Pozdrav slunci B - power jogové provedení
  • Zaměření na jednotlivé typy ásán
  • Sdílení, záveřečná praxe, relaxace

Uzavřený kurz má mnoho výhod. Jednou z nich je bezpečné prostředí členů skupiny, kde můžete sdílet a zároveň se vzájemně podporovat.

Nikdo se nemusí bát, že přijde někdo nový, že se nebude cítít dobře, skupina sama o sobě má velkou sílu a pomáhá nám držet se své vize a cíle, který jsme si stanovili.

Zároveň nemusíme opakovat, to co už někteří umí nebo se naučili v předchozí lekci, ale navážeme tam, kde jsme společně skončili.

Určitě najdeme čas na povídání, nějakou jogovou teorii, aby jste získali přesah, oproti klasické lekci open class, kde na tohle nebývá prostor.

Při joze vyvstane vždy mnoho otázek, které je dobré si zodpovědět nebo minimálně vyslovit, tohle vše můžeme v prostorách krásného studia Dosebe u dobrého čaje prokonzultovat.

S kým se uvidíte

Kateřina Vinická

lektorka yoga 


Cena

1140 Kč | osoba

Kapacita

12 osob

Počet lekcí

6 lekcí | 60 min | 1 lekce

Co potřebujete vědět


01

Kurz probíhá od 13.9.  2022, vždy v úterý od 17:30 do 18:30.  Místo konání: studio projektu Dosebe (Fanderlíkova 70, Brno) kurzu je možné se zúčastnit jak ve studiu tak online z pohodlí domova. 


02

Stačit vám bude akorát pohodlné oblečení. Vše ostatní máme ve studiu.


03

V průběhu celého kurzu, mezi setkáními i po kurzu tu budeme pro vás a budete moci lektora kdykoli požádat o podporu či radu. 


04

V kurzu s vámi komunikujeme, probíráme možné dotazy a společně debatujeme nad tématy, které vás v průběhu mohou zajímat. Nebojte se otevřít, získáte tím mnohem více, než tušíte. 

Přihlášku se svým jménem pošlete na mail michaela@projektdosebe.cz.


Jdu do toho.