Spolu vytvoříme milníky na vaší cestě životem

Za celou iniciativou je jednoduchá myšlenka – vytvořit prostředí, kde je možnost nabídnout osobní rozvoj klientům prostřednictvím několika metod. A to jak fyzických technik, tak psychického mentoringu. Cílem je vytvořit projekt každému na míru a klienta jím provést až ke zdárnému cíli.

Na základě toho vznikl tým, který se neustále rozšiřuje. Jde o kolektiv odborníků, díky kterým jsme vám schopni nabídnout efektivní řešení. 

Zásady, ze kterých  neustoupíme

KVALITA

Jelikož budeme pracovat s vaším tělem i vaší myslí, tak je jednou z našich  nejdůležitějších hodnot právě kvalita. Nikdy z ní neustoupíme a vždy pro nás bude na prvním místě. 

LIDSKOST

Každý známe fáze, kdy jsme jednou nahoře a jednou dole. Proto také všichni známe situace, ze kterých není snadné vystoupit. V projektu (dosebe) máme všichni otevřenou náruč i mysl. 

SERIÓZNOST

Vaše projekty (dosebe) bereme vážně. Není to pro nás zaměstnaní, je to pro nás mise, při které budeme vždy konat ve prospěch vašeho maximálního posunu. Jde tady o vás. Vždycky.

Ta, která (dosebe) vdechla život

Mgr. Michaela Vejrostová

Koučka a lektorka yogy s přesahem do psychologie a businessu. Tohle vše spojila dohromady a vytvořila místo, kde se lektoři i klienti mohou společně podporovat a rozvíjet. 

Zkušenosti našich klientů

Slečna Míša, je skvělý kouč. Když jsme spolu začínali nevěděl jsem, co mám přesně očekávat. Po prvním rozhovoru a lekci mě mile překvapila. Úžasný přistup a příjemná povaha. Vše skvěle vysvětlí. Vlastními odpovědmi si určíte cestu a vysněný cíl. Můžu všem doporučit budoucí spolupráci.
Petr
Jógu s Míšou si užije úplný začátečník, ale i již ostřílený jogín. Jógová praxe nemusí být o náročných pozicích, které když vidíme na obrázku, tak si říkáme, že to nikdy nemůžeme udělat a proto jógu nechceme ani vyzkoušet. Jóga s Míšou je velice laskavá a milá, jako pohlazení a návrat do času, kdy nám bylo dobře. Nikdy nelituji jógové lekce, na kterou jsem šla a u Míši to platí dvojnásob. Já jí moc děkuji za úžasný lidský přístup, protože každý den je jiný a za její péči, kterou nám na svých lekcích věnuje. Děkuji, že jsi.
Lucie
Výborná lektorka a průvodkyně asánami s krásným klidným hlasem. Moc doporučuji.
Marek
Roberte jsi na svém místě a využíváš vlastní potenciál, Tvůj hlas je přirozeným a citlivým průvodcem. Míšo vytvořila jsi příjemné studio, takovou oázu pro napojení se na sebe, jež je odrazem Tvojí osobnosti. Tvůj úsměv zahřeje stejně jako pozdrav slunci:). Krásné dny
absolventka kurzu: Klidná mysl, zdravé tělo