Kombinovaný projekt: Wellness

Péče o tělo se vždy propíše do vaší psychiky a celkové vnitřní pohody. V balíčku se budeme věnovat právě tomuto záměru, který dlouhodobě vede ke zlepšení fyzické i mentální kondice.

Co nás společně čeká

01

02

03

04

Úvodní konzultace

4x cvičení (funkční trénink & yoga)

1x masáž

Doporučení na závěr

V tomto kombinovaném balíčku je naší snahou zjistit vaše potřeby a pomocí vám odreagovat se od vnějšího stresu pomocí jógové praxe a relaxační masáže. Ale protože k úspěchu vede několik dalších faktorů, kterými jsou strava nebo duševní pohoda, v rámci prvního sezení sestavíme takový plán, který vám zaručí výsledky a hlavně dobrý pocit.  

Po první individuální konzultaci si společně sestavíme rozvrh podle vámi zvoleného časového plánu s vybranými lektory. Každý bude dopředu seznámen s problematikou a podle toho svou hodinu přizpůsobí.

Po proběhlých lekcích vás čeká finální relaxační masáž zaměřená na hlubokou relaxaci. V průběhu celého balíčku získáváte doporučení, které vám pomohou se i nadále cítit dobře – a to fyzicky i duševně. 

Techniky, se kterými budeme pracovat

  • yoga praxe (práce s myslí a tělem)
  • masáž (péče o tělo)

S kým je vedena úvodní konzultace? 

Michaela Vejrostová

YOGA LEKTOR & KOUČ


Cena

3690 Kč (původně 3900 Kč) | osoba

Individuální plán

ano

Počet lekcí

4 lekce | 60 min

Co potřebujete vědět


01

Vše probíhá u nás ve studiu Projekt (dosebe). Pro přihlášení stačí napsat na e-mail: michaela@projektdosebe.cz. My vám zašleme potřebné informace. 


02

Na osobní tréninky si s sebou vezměte pohodlné oblečení. Podložky na cvičení máme, ale můžete si přinést svou. 


03

Po celou dobu s vámi komunikujeme, probíráme možné dotazy a společně debatujeme nad tématy, které vás v průběhu mohou zajímat. Nebojte se otevřít, získáte tím mnohem více, než tušíte. 


Jdu do toho.