Projekt, který vás obrátí 


Milé jogínky, jogíni a přátelé,

ráda bych vám poděkovala, že jste součástí projektu Dosebe a že vás pravidelně potkávám na našich akcích, osobním koučinku, józe nebo víkendových pobytech. Každé takové setkání je totiž posunem nejenom pro vás, ale i pro mě. A tak i moje studio čeká pár pozitivních změn.

Na podzim totiž přijde velká změna a setkávat se budeme v nových prostorách studia Projekt (dosebe). V takových, které budou přívětivější k vašim individuálním projektům a našim službám. A věřte mi, že se budete mít na co těšit. 

Krásné prostory na adrese Fanderlíkova 70, které byly kolébkou celého projektu a vždy tomu tak bude, budete moct tedy navštívit pouze do konce března. Všechny březnové akce, které máme na webu či jsou vypsané v rozvrhu, tak proběhnou ještě stále na stávající adrese. Jaro a léto se přesuneme do venkovních prostor a setkávat se budeme například na terase krásného wellness 4 Comfort nebo si vychutnáme Jóga brunch a paddle boardy na brněnské přehradě. 

Já tímto moc děkuji za vaši přízeň, za pochopení a budu se těšit, že vás uvidím na vašich individuálních projektech a společně se budeme moct posunovat zase o kus dál.

Michaela Vejrostová - Hájková


Vytváříme prostředí, které je o vás

Životní cesta každého z nás umí být tak dlouhá a jedinečná, že se v ní můžeme často ztrácet. Jsou ale určité životní fáze, se kterými si můžeme vzájemně pomoci – my jsme je pojmenovali projekty. Projekty zaměřené dosebe, které vás nasměrují, pomohou vám vyřešit psychickou nebo fyzickou nesnáz a dopřejí vám příležitost myslet jen na svoje já. 

Každý projekt píše někdo jiný

A ten (dosebe) jsem začala psát já . Z mé životní cesty vznikla myšlenka, která ztvárnila koncept, na který se právě díváte. A jelikož jste přišli až sem, tak je fér, abych se s vámi o svou cestu podělila. 

Michaela Vejrostová-Hájková, zakladatelka

Kde se dále uvidíme

Yoga & Wellness Hotel Sladovna

Yoga & Wellness Hotel Sladovna

Zažijte jedinečný wellness jóga víkend .V krásném prostředí historického pivovaru - Hotel Sladovna.

Yoga víkend  - Lipová lázně Jeseníky   - Apartmány Růže

Yoga víkend - Lipová lázně Jeseníky - Apartmány Růže

Zažijte jóga pobyt s horskou atmosférou, , větší či menší výlety, tůry do hor a degustace míchaných nápojů nebude chybět. Každý si užije čas pro sebe po svém.

Máte zájem o pravidelné novinky?