Jsme v jednom kole...

Neustále totiž na sobě pracujeme. A nejenom na lekcích, ale i narůzných workhopech, společných snídaních nebo pobytech. Pojďte být u toho s námi. 


Yoga Brunch SPECIAL  - 2. narozeniny Projektu (dosebe)

Yoga Brunch SPECIAL - 2. narozeniny Projektu (dosebe)

Prodloužená lekce s uvolňující relaxací a yoga nidra (jogový spánek). Poté si vychutnáte zastavení a popovídání u dobré kávy a zdravých dezertů, domácí snídaně slané i sladké, to vše i s drinkem Singapore sling.

Hudební wellness Solffegio frekvencí

Hudební wellness Solffegio frekvencí

Solfeggio tóny přináší hluboké uvolnění a odpočinek, povznášejí tělo i ducha. Mají sílu proniknout do hlubin podvědomí a silně harmonizovat naše tělo i duši. Vyrovnávají biopole i fyzické orgány lidského těla. Tóny Solfeggio frekvencí nám pomáhají vrátit naše tělo do původního nastavení při stvoření.

Yoga & Wellness Jarní refresh - Penzion Kůlna

Yoga & Wellness Jarní refresh - Penzion Kůlna

Zažijte jedinečný wellness jóga víkend zaměřený na jarní refresh a podporu jater dle TČM (tradiční čínské medicíny). V nádherném prostředí Moravského krasu v Penzionu Kůlna Jedovnice s lektorkami z brněnského studia Projekt (dosebe).

 Wellness YOGA na terase 4 Comfort

Wellness YOGA na terase 4 Comfort

Zažijte skvělou lekci jógy na terase brněnského wellness centra 4Comfort při západu slunce. Poté si můžete vychutnat všechny sauny, slaný bazén, relaxační zóny s dobrým drinkem v ruce.

Yoga & Wellness - dobití energie na celou zimu Hotel Sladovna

Yoga & Wellness - dobití energie na celou zimu Hotel Sladovna

Zažijte jedinečný wellness jóga víkend zaměřený podzimní zklidnění, zpomalení a podporu žaludku dle TČM (tradiční čínské medicíny). V krásném prostředí historického pivovaru - Hotel Sladovna.

Yoga víkend -  Me time  - Lipová lázně Jeseníky   - Apartmány Růže

Yoga víkend - Me time - Lipová lázně Jeseníky - Apartmány Růže

Zažijte jóga pobyt s horskou atmosférou, zaměřený na ME TIME (čas pro sebe), větší či menší výlety, tůry do hor a degustace míchaných nápojů nebude chybět. Každý si užije čas pro sebe po svém.

Yoga & Dance Sobotín

Yoga & Dance Sobotín

Zažijte jedinečný jóga and Dance víkend v luxusním prostředí s nádherným wellness. Pobyt pro ženy s nabitým program, jogové praxe, tanečních lekcí a wokrshopů od vizážistky až po tradiční čínskou medicínu.

Yoga víkend  - Lipová lázně Jeseníky   - Apartmány Růže

Yoga víkend - Lipová lázně Jeseníky - Apartmány Růže

Zažijte jóga pobyt s horskou atmosférou, , větší či menší výlety, tůry do hor a degustace míchaných nápojů nebude chybět. Každý si užije čas pro sebe po svém.

Yoga & Wellness Hotel Sladovna

Yoga & Wellness Hotel Sladovna

Zažijte jedinečný wellness jóga víkend .V krásném prostředí historického pivovaru - Hotel Sladovna.