Jsme v jednom kole...

Neustále totiž na sobě pracujeme. A nejenom na lekcích, ale i narůzných workhopech, společných snídaních nebo pobytech. Pojďte být u toho s námi. 


Yoga Brunch SPECIAL  - 2. narozeniny Projektu (dosebe)

Yoga Brunch SPECIAL - 2. narozeniny Projektu (dosebe)

Prodloužená lekce s uvolňující relaxací a yoga nidra (jogový spánek). Poté si vychutnáte zastavení a popovídání u dobré kávy a zdravých dezertů, domácí snídaně slané i sladké, to vše i s drinkem Singapore sling.

Obličejová jóga a masáže

Obličejová jóga a masáže

Tak jako cvičení klasické jógy má mnoho benefitů pro naše tělo, má i obličejová jóga své nezaměnitelné místo v péči o pleť. Jde o soubor cviků a masážních technik, které jsou speciálně navrženy pro oblast obličeje, krku a dekoltu, aby pomohly udržet zdravý, svěží a mladistvý vzhled pleti.

Hudební wellness Solffegio frekvencí

Hudební wellness Solffegio frekvencí

Solfeggio tóny přináší hluboké uvolnění a odpočinek, povznášejí tělo i ducha. Mají sílu proniknout do hlubin podvědomí a silně harmonizovat naše tělo i duši. Vyrovnávají biopole i fyzické orgány lidského těla. Tóny Solfeggio frekvencí nám pomáhají vrátit naše tělo do původního nastavení při stvoření.

Yoga & Wellness Jarní refresh - Penzion Kůlna

Yoga & Wellness Jarní refresh - Penzion Kůlna

Zažijte jedinečný wellness jóga víkend zaměřený na jarní refresh a podporu jater dle TČM (tradiční čínské medicíny). V nádherném prostředí Moravského krasu v Penzionu Kůlna Jedovnice s lektorkami z brněnského studia Projekt (dosebe).

Yoga & Wellness - dobití energie na celou zimu Hotel Sladovna

Yoga & Wellness - dobití energie na celou zimu Hotel Sladovna

Zažijte jedinečný wellness jóga víkend zaměřený podzimní zklidnění, zpomalení a podporu žaludku dle TČM (tradiční čínské medicíny). V krásném prostředí historického pivovaru - Hotel Sladovna.

Yoga & Dance Sobotín

Yoga & Dance Sobotín

Zažijte jedinečný jóga and Dance víkend v luxusním prostředí s nádherným wellness. Pobyt pro ženy s nabitým program, jogové praxe, tanečních lekcí a wokrshopů od vizážistky až po tradiční čínskou medicínu.